Zdobienie paznokci to sztuka, która przeżywa teraz swój swoisty rozkwit. Nieprzerwany wyścig nowości do stylizacji paznokci potrafi zawrócić w głowie. Żele brokatowe do zdobień to jedna z metod, która jest bardzo efektowna, a nie wymaga dużego nakładu pracy. Klientki coraz częściej, oprócz precyzji i profesjonalizmu manikiurzystek, oczekują szybkości wykonania. Używanie żeli brokatowych znacznie ułatwia pracę, jednocześnie ją przyspieszając. Oto kilka sposobów używania żeli brokatowych do zdobień.

Nowoczesna odsłona french manicure – brokatowa końcówka

French manicure to jeden z totalnych klasyków w zdobieniu paznokci. Broni się w każdej sytuacji. Pasuje do służbowych spotkań, wyjazdów wakacyjnych, przyjęć ślubnych i na randki. Niesamowitym urozmaiceniem tej stylizacji jest zamiana białej końcówki paznokcia na brokatową krawędź. Tak mały szczegół zmieni tak wiele. Użyty w tym celu żel brokatowy do zdobień da pewność, że manicure utrzyma się nieskazitelnie przez wiele dni. Stosowanie pyłków brokatowych ma tę wadę, że często ulegają one wytarciu. Kobiety aktywne lub pracujące fizycznie mogą mieć z tym problem, że brokatowy french manicure wykonany lakierem będzie odpryskiwać i się wycierać. Stosując żele brokatowe, uzyskasz pewność, że zdobienie będzie o wiele trwalsze aniżeli to malowane lakierem. Warto więc zabezpieczyć w ten sposób końcówkę paznokcia. Zdecydowanie jest to bezpieczny i trwały sposób na zdobienie.

Mieniąca się płytka bez lakieru? To możliwe dzięki brokatowym żelom do zdobień

Brokatowe żele do zdobień mogą posłużyć jako pełnowartościowy lakier. Używając ich w ten sposób, uzyskasz piękny efekt. Paznokcie będą twarde i wytrzymałe, a do tego zrobią wrażenie na każdym. Delikatnie mieniące się w słońcu drobinki to elegancki sposób na ozdobienie płytki paznokcia. Nie potrzeba malować ich już lakierem. Po utrwaleniu w lampie wystarczy przemalować paznokieć bezbarwnym topem i gotowe. Efektywny i efektowny sposób na zdobienie to użycie żeli do zdobień jako standardowego lakieru. Spróbuj tej metody, a zdobędziesz jeszcze więcej zadowolonych klientek. Czasem te najprostsze sposoby robią największe wrażenie.

Precyzyjne linie i detale łatwiej malować żelem

Precyzyjne odwzorowywanie pokazanych przez klientki zdobień lub wykonywanie prac z wieloma szczegółami jest trudnym zadaniem. Lakiery często się rozlewają, przemieszczają. Lekkim dotknięciem można doprowadzić do rozmazania lakieru po całej płytce. Pyłki brokatowe brudzą blat, brudzą dłonie, osypują się na ubranie. Są piękne i występują w niezliczonych wariantach kolorystycznych, jednak praca z nimi może być denerwująca i trudna. Rozwiązaniem tych bolączek jest używanie żeli do zdobień z brokatem. Dzięki swojej gęstej konsystencji dają Ci one stuprocentową kontrolę nad wykonywanym zdobieniem. Łatwo umieszcza się je na paznokciu. Nie rozpływają się na boki, nie zalewają skórek. Nie wymagają wprasowywania pyłków, ponieważ drobiny brokatu nanoszone są na paznokcie razem z żelem. Taka praca pochłania więc znacznie mniej czasu. Jest czystsza, nie zużywamy pacynek.

Paznokcie zbudowane żelem bezbarwnym i ozdobione to gwarancja trwałego manicure hybrydowego. Pamiętaj, że naklejki czy zdobienia lakierem są o wiele mniej trwalsze niż te wykonane żelem do zdobień. Utwardzony w lampie jest praktycznie nie do zdarcia. Takie zdobienie to najlepsze wyjście z sytuacji kiedy ozdabiasz paznokcie na bardzo ważne okazje, np. wesele. Wtedy, kiedy wiesz, że klientce bardzo zależy na nieskazitelnym manicure. Sięganie po sprawdzone metody ozdabiania paznokci to najprostsza droga do zyskania zaufania wśród klientek. Zaufanie sprawia, że panie wracają na kolejne wizyty, a salon się rozwija i biznes przynosi dochód. Zainwestowanie w żele do zdobień z brokatem  to bardzo dobry krok dla manikiurzystki. Odkrywaj nowe sposoby ozdabiania paznokci, ucz się nowych technik z łatwością, dzięki gęstym produktom, które robią ogromne wrażenie na każdym. Świecą się cudownie w naturalnym, jak i sztucznym świetle.