miłość

Romantyczne relacje nadają codzienności nieco pikanterii. Sprawiają, że serce bije szybciej, partnerzy mają lepszy nastrój i cieszą się ekscytacją. Samotność potrafi doskwierać, dlatego tak wiele kobiet w różnym wieku pragnie mieć u swego boku przedstawiciela płci przeciwnej. Jak rozkochać w sobie faceta, który stał się obiektem westchnień? Co zrobić, by zwrócić na siebie jego uwagę? Wbrew pozorom to wcale nie musi być trudne!

Niewinny flirt sposobem na sukces

Warto docenić moc sugestii. Mężczyźni są wzrokowcami, więc kluczem do sukcesu okaże się wydobycie swojej wewnętrznej kusicielki. Zmysłowość i odrobina kokieterii nigdy nie zaszkodzą, jednak ważne jest to, by unikać przesady. Uwodzicielskie ubrania powinny pozostawiać pole do popisu dla wyobraźni. Najlepszą opcją będą przylegające do ciała sukienki, które zaakcentują atuty sylwetki i rozbudzą fantazję, przez co wybranek długo nie będzie mógł oderwać od Ciebie oczu. Do tego buty na wysokich obcasach i konkretny rodzaj makijażu.

Jeżeli zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie chłopaka, postaw na usta obrysowane konturówką i pokryte błyszczykiem. Optycznie je to powiększy, czyniąc zachęcającymi do pocałunków. Dobrym wyborem jest również ponadczasowa klasyka w postaci czerwonej szminki. Naprawdę trudno się jej oprzeć! Całość niech zwieńczy mgiełka perfum rozpylonych na szyi, za uszami i na wewnętrznej stronie nadgarstków. Największe wrażenie zrobią ciężkie, sensualne zapachy.

Oprócz wyglądu ważne jest oczywiście zachowanie. Liczą się nawet drobne, z pozoru niewiele znaczące gesty. Podczas rozmowy ścisz głos tak, by facet, który wpadł Ci w oko, musiał się przysunąć i w pełni na Tobie skoncentrować, żeby usłyszeć wypowiadane słowa. Nie zaszkodzi drobna zabawa pasemkiem włosów czy łańcuszkiem zawieszonym na szyi. Do tego zalotny uśmiech, a sukces gwarantowany!

Wspólne zainteresowania, które do siebie zbliżają

Pasja i hobby wzbudzają w ludziach ożywienie. Jak rozkochać w sobie chłopaka? Daj mu do zrozumienia, że interesuje Cię to, co lubi robić w wolnych chwilach. Jeżeli jest to oglądanie filmów, nie musisz być od razu ekspertką z dziedziny kinematografii, ale dobrze znać kilka najnowszych tytułów, o których będziecie mogli podyskutować. Zrozumienie i wspólne tematy to fundament związku i coś, co bardzo szybko Was do siebie zbliży.

Kolejny sposób to dbanie o to, by spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Aranżuj spotkania, wychodź z inicjatywą. Niekiedy wystarczy nawet to, byś dała się zauważyć z niewielkiej odległości. Dzięki temu będziesz stale gościła w jego myślach, a przecież o to chodzi! Podtrzymuj kontakt poprzez wysyłanie wiadomości tekstowych. Jeśli pozwala na to stopień łączącej Was zażyłości, nie stroń od tych nieco dwuznacznych, ale wciąż pozbawionych zbyt rażących podtekstów. Mogą skutecznie podnieść temperaturę i sprawić, że mężczyzna spojrzy na Ciebie inaczej niż wcześniej!

Kontakt fizyczny, który rozbudza iskrę

Co zrobić, żeby rozkochać w sobie chłopaka? Szukaj kontaktu fizycznego. Niech będzie to delikatne muśnięcie dłonią, przytulenie na powitanie oraz pocałunek w policzek. Tak niewinne czynności kryją w sobie ogromną moc oraz potrafią rozpalić ogień pożądania. Zasięgnij informacji na temat swego wybranka od jego bliskich i zaskocz go, wręczając mu idealnie dopasowany do jego upodobań podarunek.

Prezent dla mężczyzny to coś, dzięki czemu poczuje, że jest dla Ciebie ważny, że pragniesz być blisko niego. Nie trzeba wydawać na ten cel majątku. Często wystarczy symboliczny upominek lub ciekawie zaaranżowane wydarzenie – piknik we dwoje na urokliwej polanie lub romantyczna kolacja w domowym zaciszu to tylko niektóre z wielu pomysłów. Atmosfera, która wtedy panuje, sprzyja amorom. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by sięgać po wszystkie te sposoby, dowolnie je przy tym mieszając.

Jedną z najistotniejszych zasad jest cierpliwość. Najlepiej stopniowo budować napięcie, unikając zbędnego pośpiechu. Wtedy bowiem mężczyzna mógłby mieć wrażenie, że go osaczasz, a to nigdy nie stanowi dobrego znaku.