apartament

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc ludzie z chęcią wybierają się w różne zakątki Polski i świata. Nie trzeba jednak daleko wyjeżdżać, by poznać piękno naszego kraju. Gdzie szukać apartamentów w górach?

Apartamenty – Kościelisko – idealne dla Ciebie

Kurorty w górach przeżywają prawdziwy rozkwit, ponieważ przybywają tutaj ludzie z różnych zakątków Polski. Poświęcając jednak mniej lub więcej czasu na zaplanowanie atrakcji, warto zastanowić się nad noclegiem. Jedni wychodzą z założenia, że ważne, aby w obiekcie znajdowało się czyste łóżko i łazienka, inni zaś oczekują wyższego standardu. Ten z pewnością mogą zapewnić apartamenty – Kościelisko to doskonałe rozwiązanie. Wieś położona jest zaledwie kilka kilometrów od zatłoczonego Zakopanego, jednak nie brak w niej atrakcyjnych miejsc noclegowych. 

Apartamenty w Kościelisku możesz wynająć wspólnie z rodziną lub znajomymi. Dzięki temu, że są przestronne i wyposażone w podstawowe akcesoria, jak ręczniki, czajnik czy lodówka, nie trzeba martwić się tym, że będziesz musiał wszystko zabierać z domu. Koniecznie poznaj uroki Podhala i daj się zauroczyć Dolinie Kościeliskiej, największej dolinie znajdującej się po polskiej stronie Tatr czy wyciągowi krzesełkowego na Butorowy Wierch, z którego rozpościera się piękna panorama gór.

Bliska odległość od Zakopanego

Apartamenty w Kościelisku to idealne miejsce wypadowe do górskich miejscowości znajdujących się w pobliżu. Dzięki bliskiemu położeniu Zakopanego czy Gliczarowa możesz w każdej chwili wsiąść w samochód lub autobus i dojechać do dowolnie wybranego przez siebie miejsca. Górskie wędrówki oraz zachwycające krajobrazy to doskonały sposób na aktywny wypoczynek, a po całym męczącym dniu powrót do apartamentów Kościelisko jawi się niczym marzenie. Możesz z niego skorzystać w każdej chwili. Sprawdź termin, dostępność wybranego apartamentu we wsi i… spakuj walizki. Będzie to niezapomniany czas, spędzony na aktywnym wypoczynku.

Skoro zainteresowałeś się apartamentami w Kościelisku, taka forma relaksu jest zdecydowanie dla Ciebie. Będąc w Zakopanem, warto wejść na Cmentarz na Pęksowym Brzyzku czy odwiedzić niezwykle klimatyczne miejsce, jakim jest Muzeum Szymanowskiego w Willi Atma. To właśnie tam poznasz bliżej życie tego znanego kompozytora oraz zobaczysz przedmioty, które kiedyś były w jego posiadaniu.

Dlaczego warto wybrać apartamenty w Kościelisku?

Warto zdecydować się na wybór noclegu nie w samym Zakopanem, a w okolicach – także z tego względu, że apartamenty w Kościelisku znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji. Dzięki temu już po wyjściu na ulicę będziesz miał przed sobą piękne górskie widoki. Jesteśmy przekonani, że któryś z Twoich krewnych lub znajomych korzystał już z przedstawionej lokalizacji, a nie ma nic lepszego niż osobista rekomendacja.

Pamiętaj, że urlop w górach to świetna propozycja nie tylko na wakacje czy ferie zimowe, bowiem weekend stanowi idealny pretekst do tego, by ruszyć w drogę. Apartamenty w Kościelisku są czynne przez cały rok, więc nie będzie przeszkodą termin, który wybierzesz. Poznaj uroki Podhala już dziś.