solanka

Zabłocka sól algowo-termalna to wyjątkowy produkt o właściwościach prozdrowotnych. Sól może być stosowana podczas kąpieli leczniczych i kosmetycznych, a także jako forma aromaterapii. Produkt stanowi także doskonały składnik do tworzenia odżywczego, nawilżającego i oczyszczającego peelingu. Sól algowo-termalną wykorzystuje się w kuracjach leczniczych i profilaktycznych. Przed użyciem należy zapoznać się z dostępną na naszej stronie ulotką, w której kompleksowo opisaliśmy właściwości, działanie i zastosowanie produktu. Nasza oferta dedykowana jest zarówno osobom oferującym usługi w zakresie wodolecznictwa, balneologii i hydroterapii (np. uzdrowiska), jak również klientom prywatnych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i relaks w zaciszu domowym.

Zabłocka sól algowo-termalna – skład

W składzie soli algowo-termalnej znajduje się wysoko zmineralizowana sól jodowo-bromowa, koncentrat z alg morskich, a także kompozycja zapachowa, która powstała na bazie francuskich olejków eterycznych. Pozyskiwany przez nas koncentrat z alg laminaria digitata pochodzi z Zatoki Biskajskiej. Dzięki współpracy z francuskim producentem i centrum laboratoryjnym, zajmującym się przetwórstwem alg w tych okolicach, możemy zapewnić konsumentów najwyższą jakość produktu. Połączenie wszystkich tych składników zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, odświeżenia i zmiękczenia skóry.

Sól algowo-termalna Zabłocka – działanie

Składniki zawarte w Zabłockiej soli algowo-termalnej zapewniają działanie odżywcze, kojące, regenerujące, zmiękczające i nawilżające. Regularne stosowanie soli podczas kąpieli lub aromaterapii znacząco wpływa na redukcję stanów zapalnych oraz dogłębne odżywienie skóry. Wiele osób dostrzega także zmniejszenie widoczności rozstępów i cellulitu. Sól algowo-termalna Zabłocka dedykowana jest osobom, które stawiają na świadomą profilaktykę zdrowotną. Kąpiele lecznicze zalecane są także sportowcom, którzy regularnie uprawiają aktywności wymagające wzmożonego wysiłku fizycznego. Sól może być stosowana nie tylko jako dodatek do kąpieli wodnej, ale także składnik peelingu do ciała. Szereg prozdrowotnych właściwości zapewnia odnowę naskórka, regulację produkcji sebum i likwidację obrzęków.

Sól algowo-termalna – dlaczego warto?

Istnieje szereg aspektów prozdrowotnych, dla których warto zdecydować się na zakup Zabłockiej soli algowo-termalnej. Produkt cechuje się nieinwazyjnym, ale skutecznym i wielkoobszarowym sposobem działania. Wpływa zarówno na procesy odpowiedzialne za regulację czynności gruczołów łojowych, jak i również tempo pracy metabolizmu. Ponadto stabilizuje poziom wody w organizmie i ułatwia detoksykację. Wszystkie te aspekty sprawiają, że produkt wyróżnia się na rynku mnogością zastosowań i wysoką skutecznością.

Zabłocka sól algowo-termalna – cena i opinie konsumentów

Pozytywne efekty stosowania soli algowo-termalnej potwiedzają opinie setek zadowolonych konsumentów. Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość składników, konkurencyjną cenę oraz dokładne opisy prozdrowotnych właściwości. Istnieje możliwość zakupu soli do celów własnych u naszych partnerów biznesowych, którzy od lat zajmują się dystrybucją produkowanych przez nas produktów. W przypadku chęci złożenia zbiorczego zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce “Kontakt”.